,

Electric Bike Xiaomi C26

Availability:

S’ka stok


Motor 250W, Shpejtësi Maks. 25 km / orë

Motori 250W siguron shpejtësinë Max 25km / h.

Maksimumi 100 km kilometrazh

Bateri Li-ion Ternary 10Ah për largësi maksimale 60 km me modalitet të pastër elektrik, kilometrazh 100 km me modë motor (gjithçka varet nga pesha e trupit).

Goma Pneumatike Jianda 26 × 2.125

Goma Pneumatike 26 inç për baza të ndryshme.

Lartësitë e rregullueshme

Lartësitë e rregullueshme të shalës dhe timonit për lartësi të ndryshme të njerëzve.

3 modalitetet e vrapimit me shpejtësi

Modaliteti i pedalit, modi i motorit dhe modaliteti i pastër elektrik për të zgjedhur.

76,900 L

S’ka stok

Marka: HIMO

Lloji: Biçikletë elektrike

Modeli: C26

Ngjyra: Gri

Specifikim

Matësi: Çelës me tre shpejtësi, çelës me një buton

Goma: Goma Pneumatike Jianda 26X2.125

Frenimi: Frenat e përparme dhe të pasme të diskut

Kontrolluesi: Kontrollues i valës sinusit vektor, reagime të kodit të gabimit.

Karikuesi: Karikues i personalizuar, fiket automatikisht i karikimit

Ngarkesa maksimale: ≤100KG

Qëndrueshmëri e pastër elektrike: K60KM (gjithçka varet nga pesha e trupit)

Qëndrueshmëria: K100KM (gjithçka varet nga pesha e trupit)

Kategoria e baterive: Litium i tretë

Parametrat e baterisë: 48V / 10AH

Motor: 250W

Shpejtësia maksimale: 25 km / orë

Jetëgjatësia e baterisë: 650 cikle

Koha e karikimit: 5-6H

Materiali i kornizës: Aliazh alumini

Bateria e heqshme: Po

Pedale mbështetëse: Po