-21%
, , ,

Xiaomi Amazfit GTS 2e Smartwatch


Sjellim per ju oren inteligjente(smart) Amazfit GTS 2e nga Xiaomi, aty ku eleganca takohet me shendetin.

Me trup alumini ne forme katrori shume te holle, ekran 1.65” HD Amoled, xham te harkuar(edge) 2.5 D, shtrese xhami me vakum, i japin kesaj ore nje elegance te perkryer per ta vendosur dhe ne evente te ndryshme.

Bateri 300mAh, me karikim magnetik, 2 0re karikim te plote.

14 dite perdorim normal, 21 dite duke hapur vetem programet me te nevojshme dhe 7 dite perdorim te rend.

Monitorim 24 ore per zemren, duke ju njoftuar kur mund te kete anomali.

Monitorim per oksigjenin ne gjak,stresin dhe gjumin, me rregistrim per anomalit.

Me BioTracker 2 PPG te instaluar qe mundeson matjen e disa programeve shendetesore njekohesisht.

Njohje per me shume se 90 sporte te ndryshme, njohje inteligjente per disa prej tyre.

Me PAI Health Assessment System i cili bene te mundur shikimin e shendetit kur jeni duke bere aktivitete fizike, dhe llogarit me ane te nje algoritmi gjendjen shendetesore, dhe nese shikon anomali ju njofton menjehere.

GPS+GLONASS te instalaur.

Shumellojshmeri programesh te tjera te instaluara si psh; njoftim per sms dhe telefonatat, moti, alarm, etj… .

Kundra ujit eshte me 5 ATM, qe ju lejon te laheni pa u shqetesuar madje te zhyteni deri ne 50m thellesi pa problem.

Kycje ekrani kur e hiqni nga dora, hapet me kod vetem nga ju.

Me shumellojshmeri temash per tu vendosur ne ekran,madje mund edhe ti personalizoni ato, mund te vendosni dhe foto personale.

Me mikrofon dhe me asistenten Alexa te instalaur, tani cdo gje mund ta kerkoni nga ora vetem duke folur.

Lidhet me bluetooth me telefonat smart dhe ka te instaluar bluetooth 5.0 i cili e bene lidhjen me te shpejt dhe te qendrueshme.

Lidhet me sistemet Andriod dhe iOS. 

11,000 L 13,990 L

SHOPPING CART

close