, ,

Set Tastierë + Mouse me kabull Lenovo Lecoo CM104


Set Tastierë + Mouse me kabull Lenovo Lecoo CM104

• Tastierë e përbërë nga material rezistent që është i papërshkueshëm nga uji për performancë të lartë dhe përdorim afatgjatë

• Përfshin një maus që ka ergonomi me madhësi të plotë ofron mbështetje të rehatshme në orët e gjata të punës

• Mausi ka sensor optik me rezolucion të lartë 1000dpi për lëvizje të saktë

• Ngjyra e zezë

1,990 L

• 104 tasta

• Rryma dhe tensioni: DC5v/<100MA

• Pesha e tastierës: 320.7g

• Madhësia e tastierës: 455×177.1x25mm

• Butonat e mousit: 3

• 1200 DPI

• Rryma dhe tensioni i mausit: DC5v/<100MA

• Madhësia e miut: 111.6x60x37.5mm

• E përputhshme me Windows XP deri në Window

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close