VR SHINECON 3D


VR SHINECON 3D

• Kufjet Shinecon Virtual Reality janë pajisja e radhës më e madhe në argëtimin dhe edukimin gjithëpërfshirës

• Ndjenja sikur jeni vërtet pjesë e një loje, “udhëtimi” drejt destinacioneve të reja pa lënë shtëpinë tuaj dhe mësimi i aftësive të reja nga divani juaj po bëhen shpejt realitet

• Bëhuni pjesë e botës virtuale

• Një eksperiencë e re 

• Mbron të gjithë telefonat – Sfungjeri i butë në pjesën e brendshme të kufjeve VR

• Mbron ekranin e telefonit tuaj nga gërvishtjet

• Rrip ergonomik i rregullueshëm në formë T për të reduktuar presionin , 30% rreth syve tuaj, pa marramendje dhe lodhje kur i përdorni 

• Mbrojtësi prej lëkure me peshë të lehtë e trajton fytyrën tuaj si lëkurën e foshnjës, prerje e përshtatshme për hundën që ju ndihmon të merrni frymë pa problem

• Distanca e rregullueshme e bebëzës për t’ju dhënë përvojën më të mirë të realitetit virtual

• Syzet VR i përshtaten çdo përdoruesi, qoftë edhe miopi (nën 600 gradë)

1,990 L

Lloji i syzeve : Syze 3D

Modeli : VR Shinecon

Materiali i lenteve : Rrëshirë

Media player : Mbështetje për riprodhimin e videos 3D

Videoja 2D konvertohet në 3D

Madhësi e përshtatshme : 4-6″ (58*155mm deri në 81*155mm)

Rregullimi i shikimit : 76.5mm-85mm

Materiali : ABS

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close