,

Vidlok Set per Live Stream Kits

Availability:

S’ka stok


Set per live Streams 

 Vidlok perfekt për transmetim të drejtpërdrejtë, vlog, xhirime, intervista, shfaqje dhe më shumë. Një grup i plotë i kompleteve të transmetimit të drejtpërdrejtë me stabilitet të lartë do t’ju sjellë më shumë fansa! Kjo ju lejon të bëni shkrepje video, duke e bërë mësimdhënien më profesionale. I përshtatshëm për të kënduar, performancë instrumentesh dhe transmetim të drejtpërdrejtë .

– Ndjeshmëri më e lartë, momente të mrekullueshme dhe prezantim delikat

– Mikrofoni i cilësisë së studios me çip të përpunimit akustik me efikasitet të lartë

– Çip inteligjent DSP,  Çip audio DSP

– Lidhje me Bluetooth

– Suporton shumë platforma, me shumë pajisje

11,900 L

S’ka stok

1) Lloji: Dritë zile 10″+Një mbajtëse telefoni+kabllo USB

2) Fuqia: 10 W

3) Madhësia e unazës së jashtme: 26 CM; Madhësia e unazës së brendshme: 20 cm

4) Sasia LED: Çip LED 120 copë 2835 SMD

5) CCT: 2700-5500 K

6) Lumen: 80 lm/W

7) Këndi i rrezes: 120°

8) Furnizimi me energji elektrike: DC 5V/1A(5V/2A)

9) Materialet: ABS+PC

Sistemi i kanaleve: me dy kanale

Përdorimi i skenës: shtëpi, jashtë

Pesha: 580g

Doreza: 4

Butonat: 27

Madhësia: 211.5×175×38 mm

Dritat treguese: 74

Butonat: 5

Ndërfaqja USB dhe transmetimi i drejtpërdrejtë: komunikim/karikim dixhital, transmetim direkt

Ndërfaqja audio: shoqërim, instrument muzikor, kufje, kufje, mikrofon

Kapaciteti: 820 mAh

Konsumi i energjisë: 220 mA

Tensioni i karikimit: DC 5V

Rryma e karikimit: 1A

Specifikimet e mikrofonit

Drejtim: Drejtim në formë zemre

Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20kHz

Ndjeshmëria: -38+/-2db(0db=1V/Pa në 1kHz)

Rezistenca e daljes: 200Ω+/-30% (në 1kHz)

Rezistenca e ngarkesës: ≥1000Ω

Niveli ekuivalent i zhurmës: 17dbA

Niveli maksimal i presionit të zërit: 136dB (në 1kHz≤1% T.H.D)

Raporti sinjal ndaj zhurmës: 77dB

Këngë Internet K, video live, video chat, regjistrim personal, studio regjistrimi

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close