VideoProjektor YG550 FULL HD.


PROJEKTOR LED YG550 1080P FULL HD (REZOLUCION NATIV 1280 X 720) 2400 LUMENS HOME CINEMA

*Projektori YG550 është bërë profesionalisht si një videoprojektor HD, ideal për argëtimin në shtëpi. Me rezolucionin e mbështetur 1080P, projektori ofron ngjyrat më të sakta me kontrast të lartë.

 *Ka një madhësi projeksioni 44-140 inç me distancë projeksioni 1,5 m – 4,5 m. Bokset e integruar të dyfishtë stereo me SRS, projektori ofron cilësi të qartë të tingullit të balancuar mirë dhe një përvojë vërtet të mahnitshme tingulli.

 *Eshte i pajisur me porte të shumta, duke përfshirë ndërfaqet HDMI, USB, audio dhe AV. Mund të lidhet lehtësisht me telefonin tuaj, për PS3, për PS4, për X-Box ONE, për të luajtur video, seriale televizive, ndarje fotosh, lojëra etj. Vend për kartën TF (kartë memorie mikro SD).

 *Vjen me një madhësi portative prej rreth 245mm x 166mm x 81.5mm dhe një peshë
prej vetëm 1.25 kg, e cila mund të merret lehtësisht kudo. Sistemi i përmirësuar i ndriçimit LED siguron ndriçim 2400 luks, rezolucion origjinal 720P, raport kontrasti 1500:1 dhe jetëgjatësi 30000 orë të llambës LED, duke ju dhënë përvojën e përdorimit pa shqetësime.

*Dhuratë e shkëlqyer për ju që të shijoni momentet më të mira me familjen tuaj.

*!!!KUJDESSS!!! Ky është projektor i përdorimit per në shtëpi dhe nuk është i përshtatshëm për zyrë, prezantim ose mësimdhënie.

 

13,490 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close