,

Video Calling Smart Camera


Video Calling Smart Camera

Audio/Video me dy drejtime – Kjo kamerë video me dy drejtime me një ekran 2,8 inç me definicion të lartë dhe video thirrje me kamerë të dyanshme, kamera në shtëpi lejon ndërveprim intim dhe një komunikim më të mirë, Përdorni video të dyanshme për të komunikuar me shokët e dhomës, familjarët apo edhe kafshët shtëpiake.

Thirrje me një buton – Kamera inteligjente e thirrjeve video lejon thirrje të lehta video midis telefonave celularë dhe pajisjes. Ky funksion është veçanërisht i dobishëm për familjet me të moshuar ose të vegjël që mund të kenë vështirësi në përdorimin e një telefoni celular. Me vetëm një shtypje të butonit, çdokush, nga të moshuarit deri tek fëmijët e vegjël, mund të bëjë telefonata me video dhe të kontrollojë të dashurit e tyre nga kudo dhe në çdo kohë.

Kamera video WiFi 1080P – Me rezolucion 1080P HD, Kamera inteligjente e thirrjeve video shfaq një video të drejtpërdrejtë të pastër kristal, ju mund të mbani një sy në shtëpinë tuaj/fëmijë/pleq/qen/kafshë në çdo kohë dhe kudo. Kamera funksionon me WiFi 2.4G 

Vizioni i natës dhe Zbulimi i Lëvizjes – Këndi i gjerë – Me sensorin e aktivizuar të lëvizjes, këndin e gjerë të shikimit 360° dhe shikimin kristal të natës, kamera ju lejon të monitoroni të gjitha pikat tuaja të verbëra, sigurohuni që asnjë lëvizje të mos kalojë pa u vënë re dhe të shihni qartë në errësirë ​​- lejon ju zbuloni se çfarë po ndodh rreth orës

Kamera inteligjente  – Kjo Kamer inteligjente e thirrjeve video inovative është e përkryer për prindërit e zënë, anëtarët e familjes në udhëtime pune afatgjata dhe këdo që duhet të kujdeset për të moshuarit dhe fëmijët. Me videotelefonatat, mund të mbani një sy tek anëtarët e familjes suaj dhe t’i përgjigjeni shpejt çdo ndryshimi ose shqetësimi për sigurinë

5,790 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close