-13%
, ,

VIDATOR ME BATERI “XIAOMI MIJIA”


VIDATOR ME BATERI “XIAOMI MIJIA”.

KRIJUAR NGA INXHINIER GJERMANE.

SHUME I LEHTE DHE NE PERDORIMIN ME NJE DORE.

ME BATERI 2000 mAh E RI-KARIKUESHME. 

MOTORR ME MAGNET TE FUQISHEM.

KUTIA E SHPEJTESIS E GJITHA PREJ METALI ,CIFT RROTULLUES 5N.M.

PERSHTATSHMERI ME 180 LLOJ VIDASH.

SHOQEROHET ME 12 KOKA TE NDRYSHME VIDASH TE KRIJUARA NGA CELIKU I FORTE S2.

3,900 L 4,490 L

SHOPPING CART

close