, , ,

USB Remax Keychain 2.0


  • System Sistemi i mbështetjes: Fitoni 2000 / XP / VISTA / 7, Mac, OS
  • I bërë nga aliazh metali, ndjesi e këndshme e prekjes, nuk është e lehtë për tu thyer
  • Design Dizajni i zinxhirit të çelësave, duket bukur, ju jep kënaqësi
  • Package Pako e bukur, dhuratë perfekte, miqtë tuaj do ta dëshironin
  •  Plug dhe play, nuk ka nevojë për të instaluar drejtuesit
  • E lehtë për tu mbajtur

1,600 L2,200 L

SHOPPING CART

close