-14%

TV Box H96 Max M1 8K Android 13.0

4 GB Ram/64 GB Memorie4GB Ram/32GB Memorie

TV Box H96 Max M1 8K Android 13.0 

~ Përjetoni të ardhmen me H96 Max Ultimate RK3528 M1 Android 13 Box krejtësisht të re, versioni ynë kryesor për vitin 2023. Zhyt veten në transmetimin e shpejtë rrufe, kënaquni me rezolucionin 8K Ultra HD që të lë pa frymë, kënaquni me kapacitetin bujar të ruajtjes dhe qëndroni pa probleme lidhur me teknologjinë e integruar Bluetooth. 

~ Cilësi e jashtëzakonshme TV Box

~ Hapësirë ​​e bollshme ruajtjeje dhe lidhje Bluetooth për zhytje të plotë. Merrni tuajën sot dhe çoni shikimin tuaj të televizorit në lartësi të reja!

~ Përshtatni përvojën tuaj të shikimit duke zgjedhur sfonde që rezonojnë me stilin dhe atmosferën tuaj.

2,990 L3,490 L

Chipset: Rockchip RK3528 Quad Core ARM Cortex A53 Mali-450MP2

WIFI: 2.4G/5G WiFi i dyfishtë IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax

RAM: DDR4  4GB

ROM: eMMC  32 GB / 64 GB

OS: Android 13.0

Rezolucioni: 8K

Ethernet: 100/1000M Standard RJ-45

Bluetooth: BT 4.0

* 1 x Power Adaptor

* 1 x HDMI 2.0 Cable

* 1 x Quick Guide

* 1 x STB Debice

* 1 x IR Remote Control

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori:

SHOPPING CART

close