,

Tripod me Bluetooth 1388

Availability:

S’ka stok


Tripod selfie 2-në-i me telekomandë, ju lejon të bëni selfie dhe të fotografoni në grup lirshëm.
Vidë 1/4 “për montimin e kamerës së veprimit ose mbajtësit të telefonit, dhe ngarkesa maksimale është 0,5 kg.
Shtylla e zgjatur e aliazhit të aluminit me flokë ju lejon të rregulloni gjatësinë e saj nga 43cm në 123cm, shumë fleksibël.
Këmbët e trekëmbëshit të palosshme me jastëkët e këmbëve që nuk rrëshqasin, të qëndrueshme dhe të përshtatshme për biseda video në internet, selfie në grup, etj.
Me një mbajtëse të rregullueshme dhe të lëvizshme të telefonit, e pajtueshme me smartphone-in, gjerësia e të cilit është nga 5cm deri në 8cm.

25.4 

S’ka stok