,

Tripod 3110

Availability:

S’ka stok


Specifikimet:

Materiali: Aliazh alumini + ABS
Lartësia e palosur: 34.5cm / 13.4in
Lartësia maksimale e funksionimit: 102cm / 40.2in
Seksionet e këmbëve: 4 Seksioni
Maks. Kapaciteti i ngarkesës: 1.5 kg / 3.3 bs
Vida lidhëse: 1/4 inç
Pesha e artikullit: 360g / 12.7oz
Madhësia e Paketimit: 35 * 8.5 * 8cm / 13.8 * 3.3 * 3.1in
Pesha e paketimit: 425g / 15oz

1,200 L

S’ka stok

  • Ky trekëmbësh me aliazh alumini me madhësi kompakte, i lehtë dhe i lëvizshëm është i lehtë për t’u përdorur dhe mirëmbajtur.
  • Me një kapacitet maksimal ngarkese 2 kg, dhe vidë 1/4 inç për lidhjen e mbajtësit të telefonit, aparatit dixhital, DV, etj.
  • Me kapje doreze për funksionim të përshtatshëm, mbështet xhirime horizontale 360 ​​° dhe ± 90 ° vertikale.
  • Këmbët trekëmbëshe teleskopike me 4 seksione, 34.5 cm deri në 102 cm lartësi të rregullueshme të përdorimit.
  • Gjatësia e palosur është vetëm 34.5cm, e lehtë për tu transportuar.
  • Këmba e këtij trekëmbësh ka tapa gome për kapje jo rrëshqitëse
Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close