Televizor Smart Elektra / Sistem android


Televizor Smart Elektra / Sistem android 

* Me audio cilesore dhe shume te paster, ekran LED

* Jepni jetë filmave dhe shfaqjeve me mbështetjen për Ultra HD

* Ofron një pamje më të qartë dhe më të gjallë me ngjyra  të ndritshme

* Shikoni TV , luani video dhe degjoni muzikë

* 2xUSB, 2xHDMI

15,000 L48,000 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori:

SHOPPING CART

close