,

Telefon me Butona Nokia D5


Telefoni i thjesht me butona Nokia ka nje ekran prej 1.77 inch dhe rezolucion 128*160 px

Me butona te medhenj,me kamer ,me dy karta sim(standby) dhe me vend per karte memorie(deri ne 8g).

Bateri 600 mAh e cila bene qe ta harroni  se kur e keni karikuar telefonin per here te fundit.

Bokse te cilet japin ze cilesor dhe te larte.

Me bluetooth V2.0 te instaluar.

Suporton; wireless radio, mp3 audio, mp4 video format, drite per naten etj… .


2,690 L

SHOPPING CART

close