, ,

Tavoline Portative per Laptop


Tavoline Portative per Laptop 

Levizje e kendit sipas deshires tuaj 

Gjithashtu levizja e njeres ane per vendosjen e Mouse

Per me shume detaje lexoni pershkrim e meposhtem 

2,490 L

Qëndrim tavoline për tavolinë portative të rregullueshme portative prej alumini për laptop

Specifikim:

#Madhësia e tavolinës: 42x26cm/16.5×10.23”

# Madhësia e tabelës së mouse: 18×16.5cm/7.08×6.49”

# Materiali: Aliazh alumini + ABS

# Gama e rregullimit të këndit: 0 ~ 360°

# Kapaciteti maksimal mbajtës: rreth 15 kg

# Lloji i aplikueshëm i kompjuterit: laptop 17 inç (përfshirë 17 inç) dhe më poshtë

Përshkrim:

# Dizajn i hollë dhe elegant, por i qëndrueshëm

# Tavolinë laptopi me dizajn të palosshëm, e lehtë për t’u marrë dhe përdorur

# E bërë nga aliazh alumini me një platformë mausi

# Dy kopsa të zeza që nuk rrëshqasin mund të parandalojnë rrëshqitjen e kompjuterit

# Paneli me vrima ajrimi ndihmon në ftohjen dhe funksionimin e mirë të kompjuterit, duke zgjatur kështu jetën e shërbimit

# Gjashtë kllapa të palosshme të rregullueshme 360° për zgjedhjen e një këndi të përshtatshëm dhe të rehatshëm

# Me shkallën e saktë, mund të jetë lehtësisht rregullimi i saktë i këndit dhe rregullimi i lartësisë

# I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme, i projektuar kryesisht për të shijuar shfletimin në internet në shtrat, divan, tavolinë, tapet, lëndinë etj.

# Kontrollo rreptësisht cilësinë përpara se të vendosësh laptopin, shërbimin e shkëlqyeshëm të para-shitjes dhe pas shitjes

Paketa përmban:

1x Stand laptop portativ

1 x Një sirtar i montueshëm i Mouse

1 x Një manual përdorimi

2 x Mbulesa të zeza që nuk rrëshqasin

Këshilla:

# Nëse keni ndonjë problem cilësor ose dëmtim pas marrjes së paketës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit në kohë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close