, , , ,

Tastiere Xtrike Me MK-900,Mouse & Mousepad Combo


Tastiere Xtrike Me MK-900,Mouse & Mousepad Combo

Tastiera Xtrike Me MK-900

Kombinimi i lojërave Xtrike Me MK-900 ka një dritë te prapme shumëngjyrëshe e rregullueshme me efekte të shumta.

Veçoritë multimediale dhe funksioni i kyçjes së tasteve të Windows dhe butoni i shpejtë i zgjedhjes DPI me 4 hapa. Materiali i tij prej pëlhure me densitet të lartë për saktësi të optimizuar të gjurmimit.

Paketa Xtrike me MK-900 përbëhet nga një tastierë dhe një maus. Tastiera me tela ka një tastierë të vlerësuar me membranë 10 milionë shtypëse me ndriçim ylber. Dizajni rezistent ndaj goditjeve i kësaj tastierë është ndërtuar për një dizajn të tastës së varur me qëndrueshmëri më të madhe për pastrim të lehtë dhe pamje elegante.

Kompleti përfshin edhe një maus lojrash optike me tela, 7 butona, 7 ngjyra të dritës së prapme, çelës DPI 1000-1600-3200-6400, Ndërfaqe USB 2.0 dhe një vlerësim të ndërprerësit deri në 3 milionë klikime. E përputhshme me Windows 7 ose më të reja, ndërfaqe USB 2.0 plug and play.

Mouse Pad me dizajn kundër rrëshqitjes

Kombinimi i lojërave Xtrike Me MK-900 përfshin një tastierë mausi me dizajn Antiskid. Tekstura me densitet të lartë të dyshekut përmirëson rehatinë dhe siguron një rrëshqitje të qetë dhe të qëndrueshme. Mbështetja e mausit është 280 x 250 x 2 mm. Ky është mousepad ideal për lojtarë.

2,790 L

Karakteristikat kryesore

– Modeli: MK-900

– Ndriçim i rregullueshëm shumëngjyrësh

– Ndërfaqja: USB 2.0

– Tastet: 104+8 (çelësat multimedial)

– Material pëlhure me densitet të lartë për të optimizuar

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , , ,

SHOPPING CART

close