, , ,

TASTIERE ME WIRELESS HOCO S55


TASTIERE ME WIRELESS HOCO S55

HOCO S55

Përputhshmëria: E përputhshme me pajisjet që mbështesin lidhjen Bluetooth, të tilla si celularet, tabletët, laptopët dhe kompjuterët desktop.

Lidhshmëria: Teknologjia Bluetooth 5.0 me valë për çiftim pa probleme me pajisjet.

Dizajni: Tastierë transparente me paraqitje në anglisht për shtypje të lehtë dhe dukshmëri.

Portativ: Dizajn kompakt dhe i lehtë, duke e bërë të lehtë për t’u bartur dhe përdorur në lëvizje.

Bateria: Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon me performancë afatgjatë.

Ngarkimi: Porta mikro USB për karikim të përshtatshëm me kabllon e përfshirë.

Karakteristikat kryesore: Tastierë me përmasa të plota me strukturë standarde dhe ndarje të rehatshme të tasteve për shtypje të saktë dhe efikase.

Funksionet multimediale: Tastet e funksioneve speciale për qasje të shpejtë në kontrollet e multimedias, rregullimin e volumit dhe funksione të tjera të zakonshme.

Qëndrueshmëria: Ndërtim me cilësi të lartë për qëndrueshmëri të shtuar dhe përdorim afatgjatë.

Përputhshmëria: E pajtueshme me sisteme të ndryshme operative, duke përfshirë iOS, Android dhe Windows.

2,590 L

Karakteristikat:

– Marka: HOCO

– Materiali i tastierës: tastierë me membranë me gërshërë + ABS + PU. Teknologjia e sipërfaqes: shkëlqim i lartë + IML.BT v5.0, çipi: Faza origjinale.

– Përmasat: 248*151*8mm. Pesha: 246 g.

– Numri i tasteve: 78 faqosje e tasteve. Jetëgjatësia 3 mln herë.

– Kapaciteti i baterisë: 500 mAh, koha e karikimit është rreth 2.5 orë.

– Koha e përdorimit: rreth 5 orë në modalitetin e dritës së prapme, rreth 30 ditë kur drita e prapme është e fikur.

– Dizajn i tejdukshëm + efekte ndriçimi me 7 ngjyra.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close