Tastiere LECOO KB102


Tastiera KB102

Tastiera Lecoo KB102 USB me tela e zezë ka një dizajn të thjeshtë dhe elegant.

Ju mund ta trajtoni të gjithë punën tuaj shumë lehtë dhe rehat me tastierën e zbrazët.

KB102 është një tastierë plug-and-play që e bën funksionimin të thjeshtë dhe të lehtë.

Në këtë mënyrë, ju mund ta përdorni atë pa pasur nevojë të instaloni ndonjë drejtues.

Çelësat kanë një strukturë të heshtur.

Është një partner i besueshëm dhe i qëndrueshëm për tavolinën tuaj në shtëpi ose në punë. Në këtë mënyrë, ju mund ta përdorni lehtësisht në çdo kohë të ditës.

1,690 L

Karakteristikat

– Stili i funksionimit: Mekanik

– Ndërfaqja e diskut: USB 2.0

– Lloji: Wired

– Lloji i ndërfaqes: usb

– Standardi i tastierës: 104 taste

– Numri i modelit: KB102

– Ndriçim i pasmë i tastierës: JO

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close