Tastiere GTX300


Tastiera GTX300

Ka kllapa në pjesën e pasme të tastierës me valë, ju mund të rregulloni lartësinë që dëshironi sipas nevojave tuaja, me një dizajn efekti të dritës së prapme, duke ju dhënë një ndjenjë të lezetshme.

E pajisur me maus me tela, me drita LED dhe rrotë 3D që nuk rrëshqet, 3 butona, mund ta rregulloni sipas nevojave tuaja.

Mausi me valë dhe tastiera me valë, plug and play, distanca më e gjatë me valë mund të arrijë 30 metra.

Material ABS me cilësi të lartë, shumë komod në prekje, me qëndrueshmëri të lartë, jetëgjatësi të gjatë shërbimi, i përshtatshëm për nevojat tuaja të punës.

Përmasat e tastierës: 43,3 cm x 12,6 cm x 3,3 cm/17,05 inç x 4,96 inç x 1,30 inç (përafërsisht); madhësia e miut: 12,5 cm x 6,5 cm x 4 cm/4,92 inç x 2,56 inç x 1,57 inç (përafërsisht)

1,790 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close