Tastiere GAMING JEDEL KL-114


Tastiera GAMING JEDEL KL-114

Tastiera mekanike Jedel Gaming KL-114, një aksesor i domosdoshëm për lojtarët dhe profesionistët që kërkojnë një pajisje hyrëse të besueshme dhe elegante. E dizenjuar nga JEDEL, një markë e njohur në industri, kjo tastierë ofron një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave dhe produktivitet efikas të zyrës. KL-114 përmban një sistem magjepsës të ndriçimit të pasëm Rainbow RGB, i cili shton një prekje gjallërie në konfigurimin tuaj. Me 11 mënyra të ndryshme të efekteve të dritës, mund të personalizoni pamjen e tastierës për t’iu përshtatur preferencave tuaja ose për t’u përshtatur me mjedisin tuaj të lojës. Ndriçimi i pasmë rrit gjithashtu dukshmërinë në kushte me dritë të ulët, duke ju lejuar të luani ose të punoni rehat në çdo kohë të ditës. E pajisur me një mekanizëm ndërprerës mekanik, kjo tastierë ofron një përvojë shtypjeje të prekshme dhe reaguese. Çelësat janë të ndërtuar me ABS dhe materiale plastike, duke siguruar qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi edhe me përdorim të zgjatur. Dy ngjyrat e injektimit në butona shtojnë një kontrast tërheqës vizualisht në dizajnin e përgjithshëm. Me teknologjinë e tij anti-ghosting, KL-114 lejon hyrjen me shumë çelësa pa asnjë konflikt kyç. Kjo veçori siguron që komandat tuaja të regjistrohen me saktësi, duke e bërë atë ideal për seancat e lojërave me ritme të shpejta ose kur ju duhet të ekzekutoni kombinime komplekse të çelësave në aplikacione profesionale. Dizajni kompakt dhe i hijshëm i KL-114 ka përmasa 385 x 135 x 40 mm, duke e bërë atë të përshtatshëm për konfigurime të ndryshme tavoline. Pllaka e saj PCB me një anë dhe çelësat lundrues shtojnë një estetikë moderne, duke ngritur më tej hapësirën tuaj të lojërave ose zyrës. Kjo tastierë vjen në një skemë elegante ngjyrash Zi/Gri, duke nxjerrë një pamje të sofistikuar dhe profesionale. Funksionaliteti i tij i gjithanshëm e bën atë të përshtatshëm si për entuziastët e lojërave ashtu edhe për profesionistët e zyrës, duke ju lejuar të kaloni pa probleme midis betejave intensive të lojërave dhe detyrave produktive të punës. Për të siguruar lidhje pa probleme, KL-114 është i pajisur me një kabllo PVC 1,5 metra të gjatë me një veçori për lehtësimin e tendosjes (SR). Kjo gjatësi kabllo siguron fleksibilitet të mjaftueshëm për pozicionimin e tastierës tuaj sipas dëshirës, ndërsa lehtësimi i tendosjes mbron nga dëmtimet dhe rrit qëndrueshmërinë. Si përmbledhje, tastiera mekanike Jedel Gaming KL-114 kombinon një dizajn tërheqës, veçori të avancuara dhe performancë të besueshme. Ngritni përvojën tuaj të lojërave ose rrisni produktivitetin tuaj me këtë tastierë të jashtëzakonshme, të disponueshme në Techland BD.


2,790 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close