Tastiere EARLDOM ET-KB2


Tastiera EARLDOM ET-KB2

Tastiere kompjuteri Earldom ET-KB2 projektuar per te qene universale, e pershtatshme per perdoruesit e zyres, per te shkruar dokumente ose dhe perdorim te thjeshte.

Materiali nga plastika ABS me cilesi te larte per qendrueshmeri dhe perdorim afatgjate.

Me 104 taste, tastet jane thellesisht konkave per te zbuluar shtypjet e gabuara.

2,190 L

Karakteristika

  • Tastiere multimedia
  • Madhesia e tastieres: 44×13 x 3 (cm)
  • Porta e lidhjes: USB.
  • Lloji i lidhjes: me kabell
  • Materiali: Plastike ABS
Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close