Tastiere BLOODY Q100


Tastiera BLOODY Q100

Tastiere kompjuteri me mbrojtje te dyfishte rezistente ndaj ujit, duke mbrojtur elementet elektronike e brendshem.

Bloody Q100 eshte e pajisur me ndricim LED portokalli-kuq, i cili do ta beje lojen ne mbremje dhe naten me te kendshme se kurre me pare.

Intensiteti i drites se prapme LED mund te rregullohet shume lehte dhe shpejt ne pak hapa.

2,690 L

Karakteristika:

– Tastat konveks silikoni: W/A/S/D

– Suporton sisteme: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 ose më vonë

– Gjatësia e kabllit: 1.8 m

– Lidhes: USB

– Ndricim i pasem: Shkelqim neoni

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close