, , , ,

Tapet Tavoline Për Laptop

Availability:

S’ka stok


~Mbroni Tavolinën tuaj:

~E bërë nga materiali i qëndrueshëm PU, i cili mbron tavolinën tuaj nga gërvishtjet, njollat, derdhjet, nxehtësia dhe gërvishtjet. Gjithashtu i jep zyrës tuaj një atmosferë moderne dhe profesionale kur e vendosni në tavolinën e punës. Sipërfaqja e saj e lëmuar do t’ju bëjë të shijoni shkrimin, shtypjen dhe shfletimin. Eshte perfekt si per zyre ashtu edhe per shtepi.

~Dimensionet : 60″ x 40″ Madhësia inç është mjaft e madhe për të akomoduar laptopin, mouse dhe tastierën tuaj. Sipërfaqja e tij e rehatshme dhe e lëmuar mund të përdoret si një taskë mausi, tavolinë tavoline, fshirëse tavoline dhe jastëk shkrimi.

~Dizajni Special pa Rrëshqitje për anën e pasme, rrit rezistencën ndaj fërkimit me desktopin, Nuk rrëshqet. Rezistenca ndaj fërkimit është rritur me 73% 

~I papërshkueshëm nga uji dhe i lehtë për t’u pastruar: Rezistente ndaj ujit dhe e qëndrueshme, kjo tavolinë mbron desktopin tuaj nga uji i derdhur, pijet, boja dhe lëngjet e tjera. Lehtë për t’u pastruar, thjesht fshijeni me një leckë ose letër të lagur.

1,600 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close