-20%
, ,

Tablet Shkrimi Xiaomi MI LCD 13.5


Mund të pikturosh dhe të shkruash sa herë të duash.

– Shkrim dore super i qartë, ndjesi komode shkrimi.

– Thithje magnetike.

– Teknologji e sensorit me ndjeshmëri të lartë.

– E lehtë per tu mbajtur.

– Ekran i qartë dhe tërheqës.

– Dizajn unik i stilolapsit.

Një dhuratë perfekte për fëmijët tuaj ose nje mikun tënd i cili punon ne zyrë.

2,800 L 3,490 L

SHOPPING CART

close