,

Tablet për fëmijë Blackview Tab 6

Availability:

S’ka stok


Blackview Tab 6 Kids është një version i Tab6, por ky është krijuar posaçërisht për fëmijë. Modeli ka një ekran 8 inç me rezultat 800 x 1280 piksel dhe është i vendosur në një trup TPU për mbrojtje kundër rënies aksidentale.

3 GB RAM dhe 32 GB memorie e integruar, e cila është mjaft e madhe për çdo aplikacion edukativ që dëshironi të instaloni.

Nëse dëshironi të bëni foto , ju jepet një lente kryesore e vetme 5 megapikselë me një blic LED në pjesën e pasme, dhe një kamerë selfie 2 megapiksel. Pajisja vjen me disa aplikacione arsimore të integruara dhe mundësohet nga Doke OS 2.0 bazuar në Android 11.

* 1 Sim Card

13,900 L

S’ka stok

Teknologjia : GSM / HSPA / LTE

GSM: 2 (1900), 3 (1800), 5 (850), 8 (900)

Rrjeti : 2G, 3G, 5G

Shpejtësia : HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A

Lancuar : 2021, 15 nëntor

Dimensionet : 207,6 x 124 x 9,45 mm

Pesha : 365 gram

SIM :Nano-SIM e vetme

   

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close