-7%
, ,

Tablet PC X11 ATOUCH


Tablet PC X11 ATOUCH

• E disponueshme në ngjyra të ndryshme dhe e pajisur me Android 6.1

• Ka një bateri të fuqishme 3000mah që është efikase dhe funksionon me zgjuarsi

• Kursen energji në mënyrë që të qëndroj ndezur më gjatë

• Memorie e brendshme masive prej 32 GB

• Pjesa më e mirë është se ju mund ta merrni me vete kudo

• Atouch X11 ka një dizajn që ndërthur bukur stilin dhe inxhinierinë

7,900 L 8,490 L

Modeli: X11

Sistemi operativ: Android

Versioni dhe OS: Android 6.1 

Madhësia e ekranit: 7 inç

Lloji ekranit : IPS LCD

Mbështetja e kartës SIM: SIM e dyfishtë

Bateria: 3000 mAh

32 GB RAM: 3 GB ROM

Lloji i procesorit:  1.3 GHz:

Kamerë e dyfishtë (para / mbrapa): primare: 5 mp me dritë flash, dytësore: 2 mp

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close