-13%

Tablet PC X10 ATOUCH


Tablet PC X10 ATOUCH

• Atouch X10 është mënyra më e mirë për t’u argëtuar

• I disponueshëm në ngjyra të ndryshme dhe i pajisur me një kamerë 5MP me blic

• Ka një procesor të fuqishëm me katër bërthama 1,3 GHz që është efikas dhe funksionon me zgjuarsi

• Ju jep sasinë e duhur të fuqisë për t’i bërë veprimet tuaja dhe kryerjen e shumë

detyrave pa probleme

• Kursen energji në mënyrë që të qëndroj ndezur më gjatë

• Ka një memorie të brendshme masive prej 32 GB

• Atouch X10 ka një dizajn që ndërthur bukur stilin dhe inxhinierinë

• Modemi i gjeneratës së tretë LTE/4G i ndërtuar në Tablet ju ofron lidhje të shkëlqyera interneti

• Shkarkimet, ngarkimet dhe transmetimi i mediave tuaja do të jenë dyfish të shpejta

6,500 L 7,490 L

Specifikimet:

Modeli: X10

Sistemi operativ: Android

Versioni i OS: Android 6.1 Marshmallow

Madhësia e ekranit: 7 inç

Lloji i ekranit: IPS LCD

Mbështetje SIM: SIM e dyfishtë

4G / LTE

Lidhja: WiFi, Bluetooth

Hapësira ruajtëse: 32 GB

RAM: 3 GB

Lloji i procesorit: Quad Core 1.3 GHZ

Kamera: Kamera e Dyfishtë (Përpara/Prapa)

Lloji i kamerës: Primar 5 MP me dritë blici

Portat e mediave: Karta e memories MicroSD deri në 32 GB

Bateria: 3000 mAh

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close