Tablet Modio M760 7″ 3/32 GB

Availability:

S’ka stok


Tablet Modio M760 7″  3/32 GB

Modio është një markë e re e prezantuar në tregun nigerian celular.

Kjo pajisje përmban një ekran IPS LCD me prekje 7 inç dhe të mundësuar nga një procesor Quad Core 1.3 GHz dhe ofron 3 GB RAM së bashku me 32 GB memorie të brendshme e cila mund të zgjerohet  përmes TFcard. Modio ka një kamerë të dyfishtë të pasme dhe të përparme dhe një bateri të fuqishme për të mbështetur funksionalitetin.

Ndryshe nga tabletët më të rinj, Modio  ka një dizajn të trashë. Pjesa e sipërme përmban kamerën e pasme 8 megapikselë së bashku me blicin për të ofruar cilësi mbresëlënëse imazhi edhe në kushte me dritë të ulët.

Ka skaje të lakuara për të dhënë një përfundim premium.

Në anën e telefonit është një buton i integruar i ndezjes dhe kontrolli i volumit për të ofruar funksionalitet të shkëlqyeshëm.

Tableti vjen gjithashtu me dy grila të altoparlantëve, të dyja të vendosura në fund të pajisjes në të dyja anët e portës USB-C.

6,990 L

S’ka stok

Ekran me prekje kapacitive IPS LCD 7 inç

Kamera e përparme 5 MP

Kamera e pasme 8 MP

Procesor me katër bërthama

3 GB RAM + 32 GB hapësirë ​​ruajtëse që mund të përmirësohet përmes kartës MicroSD

Sistemi operativ Android 7.0

Altoparlant stereo

Bateri jo e lëvizshme 3000 mAh

SIM e dyfishtë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close