-11%
, ,

Tablet Doogee T10 8GB/128 GB Memorie Android 12


Tablet Doogee T10 8GB/128 GB Memorie Android 12

Doogee T10 Tablet Android 12, 10.1 inç Tableta e lojrave me stilolaps prekës, 15 GB (8+7 Expand ) RAM+ 128 GB ROM (1TB Expand) 8300mAh Bateria, Octa-Core 1920 x 1200 FHD+ Ekran, 13MP+ 8MP, Dual Sim 4G LTE & 5G Wifi, GPS

19,500 L 22,000 L

15 GB RAM + 128 GB ROM & Android 12: Tableta Doogee T10 ka 8 GB RAM (e zgjerueshme në 15 GB RAM përmes cilësimeve) dhe 128 GB ROM me memorje që mund të zgjatet deri në 1 TB përmes një karte microSD, kështu që ju Mund të kryejë softuer të shumëfishtë në të njëjtën kohë hapësirë të mjaftueshme për lojërat, videot, aplikacionet dhe muzikën tuaj. Android 12 ofron një përvojë më personale, të sigurt dhe pa mundim në pajisjen tuaj. Me një ndërfaqe të përdoruesit plotësisht të ridizajnuar.

10.1 inç FHD+ Ekrani dhe Ekrani i Mbrojtjes së Syrit Rheinland: Kjo tabletë Doogee T10 është e pajisur me ekranin 10.1 inç FHD+ IPS, mbështet një rezolutë deri në 1920 x 1200 dhe ka kaluar certifikimin Tüv Rheinland për dritë të ulët blu. Ndërsa ju ofron një kënd më të gjerë shikimi dhe gamën e ngjyrave dhe zvogëlon konsumin e energjisë, ajo gjithashtu mbron më mirë sytë tuaj.

Bateri masive 8300 mAh: Kjo tabletë Doogee T10 ka një bateri të qëndrueshme 8300 mAh që ju shoqëron nga mëngjesi në vonë natën, qoftë për punë, mësim apo argëtim, dhe ju ofron një jetë të pashembullt të baterisë. Fuqia e saj zgjat 7.5 orë rishikim video, 7 orë lojë, 35 orë dëgjim muzikor dhe 872 orë gatishmëri.

13MP mbrapa dhe kamera e përparme 8MP: Përdorni kamerën e pasme 13 megapixel për të kapur botën për aq sa syri është i mjaftueshëm në mënyrë të përsosur, dhe kamera e përparme 800 piksel për të treguar kur thirrjet video ose konferencat video me familjen tuaj.

4G Dual LTE + 2.4G/5G WiFi: Doogee Tab10 mbështet futjen e kartave SIM për thirrje dhe gjithashtu mbështet 4G LTE, me të cilën lehtë mund të lidheni me Internetin në vende pa WiFi. Me 5G WiFi dhe 4G LTE, ju lehtë mund të shkarkoni ose qasni informacione qoftë në shtëpi ose në Go (GPS+ Beidou+ Glonass+ Galileo+ AGPS), Bluetooth 5.0, FM Radio, dy folës për të përmbushur nevojat e përdorimit të përditshëm.

Procesori Core OCTA UNISOC T606: Ky tabletë Doogee T10 ka një procesor thelbësor T606 OCTA që mbështet shkarkime dhe ngarkime të shpejta, grafikë dhe foto mbresëlënëse, si dhe performancë të kursimit të energjisë. Bazuar në teknologjinë e përparuar të përpunimit 12nm, T606 lejon përdoruesit të punojnë më shumë dhe më shpejt dhe ofron një përvojë të qetë multitasking pa belbëzim.

Shërbimi Zyrtar i Doogee: Doogee ofron një politikë kthimi 30-ditore pa asnjë pyetje, garanci falas 2-vjeçare, mbështetje teknike afatgjatë dhe shërbim në internet 24-orëshe në internet. Nëse zgjidhni Doogee T10, do të merrni një shërbim të sigurt dhe profesional të klientit. Ju lutemi mos hezitoni ta blini

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close