Tablet Atouch X19PRO 8/256 GB

Availability:

S’ka stok


Tablet Atouch X19PRO   8/256 GB

➣ All-New Atouch X19 Pro është një Tablet PC i veçantë me slot për kartë Sim të dyfishtë dhe WiFi. Një tabletë i prodhuar për të përmbushur nevojat arsimore të fëmijës suaj, si dhe nevojat e biznesit tuaj.

➣ Ky Tabletë Android ka një version Android të 12. Tableti përmban ikona të mëdha, të ndritshme dhe shumëngjyrëshe në një ekran IPS 10,1 inç që i lejon përdoruesit të lundrojë shpejt. Ka një ekran me prekje me mbështetje me prekje me dhjetë pika.

➣ Quad-Core 1.3 GHZ së bashku me 256 GB memorie të brendshme dhe 8 GB RAM, e bëjnë këtë një tabletë shumë të aftë. WiFi lehtëson lidhjen e lehtë të këtij tableti me pajisje të ndryshme dhe thirrjet me njerëzit tuaj të dashur duke përdorur kartat Dual Sim. Lëreni fëmijën tuaj të zhvillojë një kuptim të hershëm të pajisjeve kompjuterike nëpërmjet përdorimit të këtij tableti. X19 Pro është një model Premium për shkak të cilësisë së tij të lartë dhe performancës së jashtëzakonshme pasi është projektuar me një procesor Quad-Core.

➣ Softueri i integruar Android 12 dhe është në gjendje të ekzekutojë të gjitha aplikacionet dhe lojërat pa marrë parasysh se për çfarë e përdorni tabletin tuaj. Për të argëtuar fëmijët tuaj, është zgjidhja më e mirë me një bateri Li-ion të ringarkueshme 10000 mAh. Me një kabllo të thjeshtë, do të mund të lidhni shtesa të ndryshme OTG dhe pajisje USB. X19 Pro ka 3 kamera të pasme për të kapur bukur fotot tuaja. Për të parë video me ngjyra të mira, mund të shijoni IPS të integruar 1280*800 10 inç. Në përgjithësi, tableti Atouch X19 Pro është një sistem edukativ për ju dhe familjen tuaj.

9,500 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close