,

Tablet Atouch S05 PRO 4/128 GB


Tablet Atouch S05 PRO  4/128 GB

➣ Atouch S05 Pro . Kënaquni vetëm me më të mirën. E disponueshme në ngjyra të ndryshme dhe e pajisur me Android 8.1. Ky Tabletë është gati për të mahnitur. Ka një bateri të fuqishme 3000mah që është efikase dhe funksionon me zgjuarsi, duke ju dhënë sasinë e duhur të energjisë për kryerjen e shumë detyrave. Ka një memorie të brendshme masive prej 128 GB. Megjithatë, pjesa më e mirë është se ju mund ta merrni këtë tablet me vete kudo!

➣ Atouch S05 Pro ka një dizajn që ndërthur bukur stilin dhe inxhinierinë për t’ju dhënë një telefon që do t’ju qëndrojë pranë gjithmonë.

➣ Shfrytëzojeni internetin dhe më shpejt! Modemi 5G i integruar, Tableti ju ofron lidhje të shkëlqyera interneti. Shkarkimet, ngarkimet dhe transmetimi i mediave tuaja do të jenë dyfish të shpejta

➣ Vjen me një palë kufje dhuratë.

➣ Shikoni video, luani lojëra, instaloni dhe përdorni aplikacione të ndryshme, shpërndani foto-video, shfletoni dhe shumë gjëra të tjera mund të bëhen lehtësisht dhe shpejt me këtë tablet të fuqishëm 7 inç.

➣Teknologjia e ekranit lider në industri ofron riprodhim mahnitës të ngjyrave dhe kontraste të thella me ekranin 

➣ Tableti i mësimit e quintessential i ndërtuar në mënyrë të bukur me një bateri me kapacitet të lartë 3000 mAh.

6,490 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close