Tablet Atouch A105 MAX 6/256 GB

Availability:

S’ka stok


Tablet Atouch A105 MAX  6/256 GB

Atouch A105 Max  është një tablet i veçantë me një fole karte Sim të dyfishtë dhe WiFi. Një tabletë e prodhuar për të përmbushur nevojat tuaja bazë Dixhitale dhe për t’ju bërë super të kënaqur me një interes dhe kuptim të hershëm të teknologjisë me tabletin Atouch A105 Max.

Ky Tabletë Edukativ Premium ka një pamje të mirë dhe është i bërë me material të veçantë prej metali dhe plastika, i dizajnuar i hollë dhe mund të përdoret edhe nga të rriturit. Ky Tabletë Android ka version Android të tabletit 10.1 që përmban ikona të mëdha, të ndritshme dhe shumëngjyrëshe në një ekran IPS 10,1 inç që lejon përdoruesin të lundrojë shpejt. Ka ekran me prekje.

Procesori me katër bërthama së bashku me 256 GB memorie të brendshme dhe 6 GB RAM, e bëjnë këtë një tabletë shumë të aftë. WiFi lehtëson lidhjen e lehtë të këtij tableti me pajisje të ndryshme dhe thirrjet me njerëzit tuaj të dashur duke përdorur kartat Dual Sim. Lëreni fëmijën tuaj të zhvillojë një kuptim të hershëm të pajisjeve kompjuterike nëpërmjet përdorimit të këtij tableti. Atouch A105 Max është një model Premium për shkak të cilësisë së lartë dhe performancës së tij të jashtëzakonshme, pasi është projektuar me një procesor me katër bërthama.

Softueri i integruar është Android 10.1 dhe është në gjendje të ekzekutojë të gjitha aplikacionet dhe lojërat pa marrë parasysh se për çfarë e përdorni tabletin tuaj. Për të argëtuar veten dhe fëmijët tuaj, është zgjidhja më e mirë me një bateri Li-ion të ringarkueshme 6000 mAh. Me një kabllo të thjeshtë, do të mund të lidhni shtesa të ndryshme OTG dhe pajisje USB. A105 Max ka 2 kamera për të kapur bukur fotot tuaja. Për të parë video me ngjyra të mira, mund të shijoni IPS të integruar 1280*800 10 inç. Në përgjithësi, tableti Atouch A105 Max është një sistem edukativ për ju dhe familjen tuaj.

8,990 L

S’ka stok

SPECIFIKIMET

Modeli: A105 Max

Sistemi operativ: AndroidOS

Versioni: Android 10

Madhësia e ekranit: 10.1 inç

Lloji i ekranit: IPS

Lidhja: WiFi, Bluetooth, USB

Hapësira ruajtëse: 256 GB

RAM: 6 GB

 Lloji i procesorit: katër bërthama

 Kamera: me kamerë të dyfishtë (para/prapa)

 Portat e mediave: MicroSD kartë memorie deri në 128 GB

USB: Micro USB v2.0

Bateria: Bateri litiumi e integruar 6000MAH

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close