,

Syze Dielli Xiaomi te polarizuara (Fitover)


Syze Dielli Xiaomi te polarizuara (Fitover)

•Mbrojtje HD UV400

•Dizajn i lehtë duke reduktuar tendosjen në veshët dhe hundën tuaj

•Korniza është bërë nga polimer TR90

•Dizajni unik me tempujt silikoni kundër rrëshqitjes e bëjnë veshjen më të qëndrueshme, silikoni 3D tredimensional kundër rrëshqitjes, përshtatje e qëndrueshme, forcë uniforme, veshje e fortë dhe e rehatshme

•I përshtatshëm si për meshkuj ashtu edhe për femra

•Lentet e polarizuara me definicion të lartë bllokojnë shkëlqimin dhe ofrojnë vizion më të qartë

2,790 L

SHOPPING CART

close