Stilolaps me Kamer ( Portable Recorder 6 )


Stilolaps me Kamer ( Portable Recorder 6 )

• Ky stilolaps është një videoregjistrues me definicion të lartë (mund të përdoret edhe stilolaps)

• Mund të regjistroni video dhe foto me definicion të lartë

• Vjen me funksionim të thjeshtë, dizajn elegant, madhësi të vogël, duke e bërë të lehtë për t’u bartur

• Krejt i ri dhe me cilësi të lartë

• Përmasat e vogla e bëjnë atë ideal për përdorime të ndryshme

• Është i shkëlqyeshëm për t’u përdorur si kamera e fshehtë, kamera spiune, etj.

• Regjistrim në kohë reale në formatin video AVI

• Video me ngjyra me zë ju lejon të shihni qartë se kush është atje dhe të dëgjoni se çfarë thonë

• Me bateri të integruar të rikarikueshme, kështu që nuk ka kabllo të gjatë 

• Riprodhim i videos në kompjuterin tuaj

• Karikojeni produktin 45-60 minuta

• I përshtatshëm për çdo kompjuter ose pajisje elektronike me port USB

1,990 L

Specifikimet:

• Formati i videos: AVI

• Kodimi i videos: M-JPEG

• Rezolucioni i videos: 720×480 VGA

• Memoria Flash: Mbështet kartën e memories deri në 16 GB

• Rezolucioni i fotografisë: 1280×960 pikselë

• Shpejtësia e kuadrit të videos: 30 fps

• Raporti i imazhit: 4:3

• Sistemi mbështetës: Windows 7/ME/2000/XP/Vista/Mac OS Linux

• Tensioni i karikimit: DC-5V

• Lloji i ndërfaqes: mini USB 5-pin

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close