, , ,

SSD WD GREEN SATA 120GB dhe 240GB


Performancë e përmirësuar për llogaritjen e përditshme
Një permiresim i thjeshtë për PC-në tuaj
Besueshmëria e produktit

Në përputhje me shumicën e kompjuterëve desktop dhe laptopë, SSD-të WD Green janë të disponueshme në modele 2.5 ”/ 7 mm dhe M.2 2280.

3,500 L4,700 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: , , ,
Memorje

240GB, 256GB, 480GB, 960 GB

SHOPPING CART

close