-13%
, , ,

Smartwatch Xiaomi Mi Band 7 Pro


Smartwatch Xiaomi Mi Band 7 Pro

Ekran i madh AMOLED drejtkëndor 1,64 inç

GNSS i integruar i gjurmimit sportiv

Monitorimi i shëndetit gjatë gjithë ditës

Rrathë dhe rrathë shumëngjyrësh

I papërshkueshëm nga uji deri në 50 m

Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 ditë me përdorim normal të përditshëm

Më shumë se 110 mënyra trajnimi

6,790 L 7,790 L

Përshkrim i produktit

Ora inteligjente Smart Band 7 Pro nga XIAOMI është funksionale dhe në modë.

Ju mund të përdorni funksionet e mëposhtme për të sinkronizuar të dhënat tuaja:

Me pajisjet që funksionojnë gjithashtu në sistemet operative Android ose iOS, një lidhje është e mundur pa asnjë problem dhe nuk ka kufizime për sinkronizimin e të dhënave tuaja. Mund ta lidhni produktin me pajisje të tjera me anë të Bluetooth në një kohë të shkurtër.

Karakteristikat dhe dizajni bazë:

Të dhënat më të rëndësishme shfaqen gjithmonë në ekranin dixhital me ngjyra (AMOLED) në një mënyrë që të jetë e lehtë për t’u lexuar. Ekrani do të jetë gjithmonë i dukshëm në çdo kohë të ditës ose natës, sepse një sensor i dritës së ambientit rregullon automatikisht ndriçimin për ju. Rripi është bërë nga poliuretani termoplastik i qëndrueshëm. Ai përshtatet në mënyrë të përkryer me kyçin e dorës dhe është shumë i lehtë për t’u kujdesur për të. Ekziston një kapacitet ruajtës prej 32 MB, me të cilin mund të kryeni lehtësisht disa matje.

Me këto funksione ju mund të dizajnoni në mënyrë aktive seancat tuaja të trajnimit:

Pajisja është praktikisht e aftë për shumë sporte. Pra, ju nuk jeni të kufizuar në një sport të vetëm, por gjithmonë mund të mbështeteni në këtë pajisje, edhe për lloje të reja trajnimi. Rrahjet e zemrës suaj mund të monitorohen me një sensor. Kështu që ju mund të përqendroheni plotësisht në stërvitje. Nëse frekuenca është shumë e lartë, pajisja ndihet dhe ju mund të ndaloni ose zvogëloni shpejtësinë.

Në sport dhe në jetën e përditshme thjesht tepër praktike: ora inteligjente Smart Band 7 Pro!

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close