, , ,

Smartwatch XIAOMI Imilab W12

Availability:

S’ka stok


Ekran HD 1,32 ”

Monitor i oksigjenit të gjakut

24 orë monitor i rrahjeve të zemrës

Jetëgjatësia e baterisë 30 ditë

IP68 i papërshkueshëm nga uji

Personalizoni faqen e orës

Posteri i të dhënave sportive

Funksionet rikujtuese

Koncize dhe e hollë, përshtateni stilit tuaj

4,800 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close