-25%
,

Smartwatch X8 Ultra 49 MM

Availability:

S’ka stok


Smartwatch X8 Ultra

49 mm

Ora inteligjente Ultra8 NFC Hapja e dyerve Zhbllokimi i orës inteligjente Seria 8 Telefonatë Bluetooth 2,02 inç Byzylyk fitnesi me karikim pa tela 380Mah

1. Ne zgjedhim Smart Watch Ultra me cilësi të lartë, të GJITHA janë kontrolluar përpara dërgimit, ju lutemi mos u shqetësoni

Ju mund të bëni porosi direkt.

2. TË GJITHA ne zgjedhim rrip me cilësi të lartë. Ju lutem mos u shqetësoni

Funksioni kryesor:

* 1:1 49 mm

* Ekran Retina 2,02 inç

* Thirrje me Bluetooth

* NFC

* Gjurmët e lëvizjes GPS

* Asistent zanor

* Karikimi me valë

* Mbi 500 faqe falas të orës dhe personalizoni faqen e orës

* Bateri 380 mAH me kapacitet të madh, jetëgjatësi e gjatë e baterisë

* IP68 I papërshkueshëm nga uji

* Monitorimi i rrahjeve të zemrës

* Monitorimi i EKG-së

* Monitorimi i oksigjenit në gjak

* Monitorimi i ushtrimeve

* Monitorimi i gjumit

* Mënyrat me shumë sporte

3,000 L 4,000 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close