Smartwatch X11 5ne1


Smartwatch X11 5ne1 (kufje+2 rripa+charger+cable+wireless charger)

– Ora inteligjente  X11  ruan aktivitetet tuaja gjatë gjithë ditës dhe ju informon për gjendjen tuaj shëndetësore

– Ekrani me ngjyra të plota me definicion të lartë ju sjell fotografi me cilësi të lartë

– Kjo orë inteligjente monitoron rrahjet e zemrës, presionin e gjakut, gjendjen e gjumit dhe aktivitetet e fitnesit

– Mbështet mënyra të shumta sportive me analiza të të dhënave për ta bërë ushtrimin tuaj më efikas

– Ju informon për regjistrime të sakta të kilometrazhit, hapave dhe kalorive për ta analizuar dhe përmirësuar

– Ora inteligjente ju informon për mesazhet, telefonatat, njoftimet e ndryshme të aplikacioneve

– Jetëgjatësia e baterisë me 2-3 ditë përdorim

– Vlerësimi i papërshkueshëm nga uji IP67 ju lejon ta mbani atë në çdo kusht moti

– Dizajni ergonomik i orës inteligjente me rrip të butë silikoni të rregullueshëm e bën veshjen më të rehatshme

4,200 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close