Smartwatch WS8 Ultra

Availability:

S’ka stok


Smartwatch WS8 Ultra

Ora është unike në dizajnin e saj

Madhësia e ekranit është 2 inç, me përmasa 320 x 385 .

Kujtesë thirrjesh, telekomandë, gjurmues gjumi

Kujtesë mesazhi, gjurmues i rrahjeve të zemrës

Monitor i oksigjenit në gjak, përgjigje thirrjeve, telefonatë

Veçori sportive, prekje inteligjente, Shiko mesazhet

2,500 L

S’ka stok

Çipset: Realtek 8762DT

APP: RDFit

BT: BT 3.0/5.0

FLASH memorie: 128 MB

Madhësia e ekranit: 2.0 inç

Rezolucioni: IPS 395*460

Lloji i prekjes: Ekran i plotë me prekje

Sensori G: SC7A20

Lloji: Bateri polimer litium

Kapaciteti: 3.7 V/350 mAh

Mënyra e karikimit: Karikues me valë

Ritmi i zemrës, oksigjeni i gjakut IC:TYHX3605

Sistemi i pajtueshëm:

“Android 5.0 dhe më lart; IOS9.0 dhe më lart”

Niveli i papërshkueshëm nga uji: IP68 i papërshkueshëm nga uji në thellësi

Koha e karikimit: 2-3H

.

.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close