Smartwatch Ultra 8


Smartwatch Ultra 8 vjen me 2 rripa dhe nje pal kufje ne paketim

Po kërkoni për telefonata?Fotografi në distancë?Refuzim te telefonatave?Mos u shqetëso?

Koha e përdorimit 3-5 ditë

Materiali: Aliazh zinku

IP67 i papërshkueshëm nga uji

Masni :Kalorit,Rrahjet e zemrës, Presioni i gjakut,Oksigjenin,Telefonata BT,Muzika BT,Temperatura,Monitorimi i gjumit,Kujtesa e telefonatave,Alarmet ,Kujtesa e mesazheve të APP-së sociale

Kthejeni kyçin e dorës dhe ekrani ndizet.


2,790 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close