,

SMARTWATCH T500+ MAX ( + RRIPA DHURATE)

Availability:

S’ka stok


-EMRI: SMARTWATCH T500+ MAX.

-TRUPI: ME ALIAZH ZINKU. RRIPA SILIKONI. IP67 KUNDRA UJIT.

-EKRANI: 1.69” IPS LCD.

-BLUETOOTH: 5.o.

-BATERIA: 200 mAh.

-FUNKSIONI: MONITORIM PER RRAHJET E ZEMRES, PRESIONIN NE GJAK, OKSIGJENIN, GJUMIN, SPORTE TE NDRYSHME.

RREGJISTRMIN PER, HAPAT, DISTANCEN, KALORIT.

KONTROLLON MUZIKEN, TELEFONATAT, SMS ETJ… .

-ME MIKROFON DHE BOKS TE INTEGRUAR.

-LIDHET ME TE GJITHA SISTEMET OPERATIVE.

2,290 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: ,

SHOPPING CART

close