Smartwatch për fëmijë Y85

Availability:

S’ka stok


Smartwatch për fëmijë Y85

• Orë inteligjente për fëmijë me ekran me prekje

• Dizajni i papërshkueshëm nga uji IP67 mund të plotësojë nevojat e përditshme të fëmijës

• Arrin 4-7 ditë, gjë që mund ta shoqërojë më mirë fëmijën sidomos kur është në shkollë

• Gjatë orës së mësimit, ora mund të ndalohet të përdoret për të ndihmuar fëmijën të përqëndrohet në atë që thonë mësuesit

• Pozicionim në kohë reale, SOS me një buton, komunikim i dyfishtë, telefonim lirisht dhe biseda me zë mund t’ju qetësojnë kur fëmija kërkon t’ju gjejë

• Gjithashtu vjen me alarmin dhe kartelën e zemrës, etj

2,490 L

S’ka stok

Specifikat: 

Ngjyra: Blu, Rozë

Grupmosha e aplikimit: Fëmijë

Numri i modelit: Y85

Madhësia: 233x41x17 mm

Lloji i baterisë: 680 mA bateri polimer miqësore me mjedisin

Ekrani: Ekran LCD 1,44 inç

Rezolucioni i ekranit: 128×128

Lloji i ekranit: Ekran me prekje prej çeliku i sheshtë kundër gërvishtjeve

Pesha: 45 g

E npapërshkueshme nga uji: IP67

Memoria: ROM plus RAM/32 Mb plus 32 Mb

Kërkesat e sistemit të APP: për Android 4.0 ose më lart, për IOS 8.0 ose më lart

Koha e gatishmërisë: 4-7 ditë

Brezi i frekuencës mbështetëse: 850/900/1800/1900 me katër frekuenca

Porta e jashtme: Micro USB 2.0

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close