-11%
,

Smartwatch N8 Ultra Plus


Smartwatch N8 Ultra Plus

Orë inteligjente 49mm N8 Seri Ultra Plus 

New Arrived N8 Ultra Plus është produkti i parë i ri i gjeneratës së 8-të

Ka një dizajn me tre butona, një ekran 2.02 inç 

Një ekran i jashtëm i lakuar 2.5D dhe një dizajn me buzë ekstreme të ngushtë

380 mAh rreze ultra të gjatë, karikim universal me valë

Monitorimi i oksigjenit në gjak 

IP68 i papërshkueshëm nga uji çdo ditë

Aplikacioni Wearfit OS

Sistemi: android5.0+ / iOS10. 0 +

4,000 L 4,500 L

SHOPPING CART

close