-29%
, , ,

Smartwatch Lenovo C2


Orë inteligjente sportive Lenovo C2 me oksigjen në gjak, monitorim dinamik i rrahjeve të zemrës, monitorim i gjumit, monitorim i shëndetit, model fitnesi Për Android IOS

2,490 L 3,490 L

Orë inteligjente sportive Lenovo C2 me oksigjen në gjak, monitorim dinamik i rrahjeve të zemrës, monitorim i gjumit, monitorim i shëndetit, model fitnesi Për Android IOS

Përshkrimi: E bërë nga PC i përforcuar me fibra xhami, ka forcë ultra të lartë, rezistencë ndaj goditjes, rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe të ulët.

Rripi silikoni është miqësor ndaj lëkurës, i butë dhe i rehatshëm në prekje.

Mbështet monitorimin në kohë reale të rrahjeve të zemrës / presionit të gjakut / oksigjenit të gjakut / monitorimit të gjumit, analiza në kohë reale të të dhënave të gjumit për të vlerësuar cilësinë e gjumit.

Drita e qartë e pasme i bën figurat të dukshme në errësirë ​​dhe ekrani FSTN gjithashtu e bën atë të qartë nën dritë të fortë.

Vlerësimi rezistent ndaj ujit 80 m lejon që ora të përballojë në mënyrë efektive ujin ose djersën.

Funksione të tjera: Numërimi ditor i hapave, rikujtues i ulur, koha e botës, rikujtues telefoni, rikujtues informacioni, kronometër, etj.

Specifikimi: Ngjyra: E zezë, e kuqe, blu Materiali: PC i përforcuar me fibra xhami: 44.5*44.5*13.5mm Sistemi i mbështetjes: Për Android 5.0 dhe iOS 10 e lart Shënim: – Mund të ketë pak gabim në madhësi për matjen manuale. –

Për shkak të efektit të ndryshëm të ndriçimit dhe cilësimeve të monitorit, ngjyra aktuale e artikullit mund të mos pasqyrojë saktësisht ngjyrën në foto. Lista e paketimit Paketa Përfshin: 1 x Orë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: , , ,