-14%
, , ,

Smartwatch Kieslect Lady Watch Lora


Smartwatch Kieslect Lady Watch Lora

🎈 Rrip i BlingBling Princess

🎈 Ekran i mrekullueshĂ«m me flluskĂ« sferike me pamje tĂ« plotĂ« 3D

🎈 Thirrje tĂ« qĂ«ndrueshme BT, çip global thirrjesh 2-nĂ«-1

🎈 LuajtĂ«si muzikor nĂ« dore

🎈PĂ«r Android dhe IOS

5,990 L 6,990 L

Materiali: Aliazh alumini

I papërshkueshëm nga uji IP68

Kapaciteti: 280 mah

Karikimi i plotë: 2 orë

Kohëzgjatja: 3-5 ditë

Bateria e gatishmërisë: 10 ditë

Rezolucioni: 360×360

Ekran me prekje

Sistemi: iOS 9.0 + Android 4.4

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close