-13%
, , ,

Kieslect Calling Watch Kr Pro


Kieslect Calling Watch Kr Pro

Thirrje të qëndrueshme Bluetooth

🎈 Ekran AMOLED Ultra FHD 1,43″

🎈 Dinamik gjithmonë në ekran

🎈 Kurorë delikate navigimi

🎈 Rrip magnetik me çlirim të shpejtë

🎈Për Android dhe IOS

6,500 L 7,500 L

Orë inteligjente Kieslect Kr Pro Calling

Kieslect KR Pro Calling Smartwatch është një tjetër orë inteligjente premium e Kieslect që sapo erdhi në Bangladesh nga Motion View. Është një nga orët inteligjente më të mira buxhetore në Bangladesh, e cila ofron një veçori thirrjeje me një ekran gjithmonë aktiv.

Karakteristikat kryesore të orës inteligjente Kieslect KR Pro Calling

– Ekran 1,43 inç Ultra FHD Crystal Clear AMOLED me ekran 466*466 piksele dhe ndriçim 300 nit

– Lidhja e qëndrueshme Bluetooth 5.2 siguron telefonata të qëndrueshme, të qarta dhe me cilësi të lartë zanore

– Fytyra të gjalla të orës dhe ekran gjithmonë aktiv

– Ndryshon faqet e orës në një sekondë me kurorën e navigimit me rrotullim super të përshtatshëm

– 70 mënyra sportive duke përfshirë vrapimin, çiklizmin, kapërcimin, badminton, pingpong, tenis, alpinizëm, ecje, basketboll, futboll, bejsboll, volejboll, kriket

– Jetëgjatësia e baterisë 2 ditë për përdorim të rëndë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close