,

Smartwatch HW3 Mini

Availability:

S’ka stok


Kjo orë ka një sërë veçorish unike nga pjesa tjetër e kopjeve, të tilla si një dizajn inovativ i ngjashëm me WATCH GT 3 Pro Ceramic, performancë të qetë dhe aftësi të mira për gjurmimin e fitnesit. Është i pajisur me një ekran 1,32 inç dhe me faqe të integruara të orës, funksione të shëndetit dhe fitnesit, mundësinë e kryerjes së telefonatave, gjithashtu një NFC shumëfunksionale dhe Asistent zanor, dhe ka shumë të tjera. Me pak fjalë, do të merrni teknologjinë më të fundit që nuk do ta gjeni në asnjë orë tjetër inteligjente, me dizajn elegant me një çmim me kosto të ulët jo më shumë se 38 mij lek

3,800 L

S’ka stok

Kryerja dhe përgjigjja e thirrjeve përmes Bluetooth

Ekran me prekje 1,32 inç, Ekran i ndarë

Jetëgjatësia e baterisë 5 ditë, Karikimi me valë

10 fytyra orë, 3 stil menyje

Monitor i rrahjeve të zemrës dhe presionit të gjakut

Kartat e Biznesit

NFC me shumë funksione, Asistent zanor

Mënyrat me shumë sporte

IP67 I papërshkueshëm nga uji

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close