SMARTWATCH HiFuture AIX


SMARTWATCH HiFuture AIX

■  STAINLESS STRENGTH, TIMELESS ELEGANCE

■ Kombinon elegancën me qëndrueshmërinë, duke siguruar një pamje të përjetshme ndërkohë që reziston në përdorimin e përditshëm.

■ Shtojini pak gjallëri stilit tuaj, e krijuar nga çelik inox i qëndrueshëm, ora inteligjente AIX e HiFuture kombinon estetikën me një shkëlqim metalik vezullues që bie në sy.

■ Frymëzuar nga Zvicra , sjell një prekje elegance, sofistikimi dhe besueshmërie në kyçin e dorës tuaj duke përqafuar teknologjinë më të fundit.

■ Shikoni gjithçka qartë me një ekran AMOLED 1.43″  me një rezolucion të lartë prej 466×466 piksel, duke ofruar pamje të qarta dhe të gjalla për një përvojë të përmirësuar shikimi.

■ E krijuar me Gorilla Glass, ora inteligjente AIX siguron fortësi tre herë më të madhe, duke ofruar mbrojtje të fortë kundër gërvishtjeve dhe konsumit të përditshëm, duke e mbajtur pajisjen tuaj të duket e pastër.

■ Qëndroni të lidhur, flisni lirshëm me veçorinë e thirrjeve me Bluetooth të AIX Smartwatch. Telefononi me lehtësi , përjetoni të ardhmen e komunikimit me wireless të avancuar për lidhje më të shpejta, më të forta dhe të përmirësuara.

■ Monitorimi i shëndetit . Monitoroni gjumin dhe qëndroni të informuar për mirëqenien tuaj të përgjithshme, të gjitha nga kyçi i dorës.

■ 100 mënyra sportive të ndryshme . Nga vrapimi dhe çiklizmi te joga e të tjera,

■ Krijuar për t’i bërë ballë deri në 50 metra nën ujë. Me një vlerësim të papërshkueshëm nga uji 5ATM, shijoni notin ose spërkateni pa asnjë shqetësim.

6,490 L

SHOPPING CART

close