, , ,

SMARTWATCH ” HAYLOU RT”

Availability:

S’ka stok


Ora smart HayLou eshte prodhim I brandit te njohur Xiaomi.

Ora vjen me nje dizajn te bukur dhe terheqes per syrin.

Ekrani:1.28 inch TFT display screen, me kornize te lakuar.

Resolution:240×240

Bluetooth connection:Bt V5.0

Sensor:Heart rate sensor , acceleration sensor.

Monitorim 24 ore per zemren. Monitorim automatik per gjumin.

Bateria: 300m Ah, deri ne 15 dite jetegjatesi ne perdorim normal. Deri ne 20 dite jetegjatesi nese fikni funksionin e monitorimit te zemres, bluetoothin dhe funksionet e tjera.

IP68; Kundra ujit dhe pluhurave.

Sport modes:Outdoor running, Indoor running,Fast walking, Cycling, Climbing,Spinning, Yoga, Free training, Gyms, Basketball, Football, Rowinggymnastics, basketball, football, rowing.

Funksione te tjera; Lajmerim per telefonatat, sms, motin, mund te kontrolloni muziken, me aplikacionin “Search phone” te integruar, etj.

 Lidhet me sistemet operative: Android 6.0 e lart; IOS11.0 e lart.

 

 

3,990 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close